Панядзелак, 15.04.2024, 14:54

Расписание автобусов по остановочному пункту урочище Избийский Бор (остановка по просьбе)

Галоўная »

Маршрут
Периодичность
курсирования
Время
прибытия
СтоянкаВремя
отправления
Ганцевичи - Переволоки (ч-з Денисковичи)пн., пт.5:41-5:41
Ганцевичи - Чудинсб.5:42-5:42
Ганцевичи - Переволокивс.5:42-5:42
Ганцевичи - Чудин (ч-з Денисковичи)вт., ср., чт.6:05-6:05
Ганцевичи - Солигорсквременно отменён9:25-9:25
Ганцевичи - Чудин (ч-з Денисковичи)пн., вт., ср., чт., пт.12:02-12:02
Ганцевичи - Чудинсб.13:48-13:48
Ганцевичи - Чудин (ч-з Денисковичи)пн., вт., ср., чт.15:17-15:17
Ганцевичи - Добрая Лукапт., вс.16:30-16:30
Ганцевичи - Чудинсб.19:45-19:45
Ганцевичи - Переволокивс.19:45-19:45
Ганцевичи - Переволоки (ч-з Денисковичи)пн., пт.19:58-19:58
Ганцевичи - Чудин (ч-з Денисковичи)вт., ср., чт.20:03-20:03


Маршрут
Периодичность
курсирования
Время
прибытия
Стоянка
Время
отправления
Чудин - Ганцевичи (ч-з Денисковичи)вт., ср., чт.7:00-7:00
Чудин - Ганцевичисб.7:12-7:12
Переволоки - Ганцевичи (ч-з Денисковичи)пн., пт.7:12-7:12
Переволоки - Ганцевичивс.7:12-7:12
Чудин - Ганцевичи (ч-з Денисковичи)пн., вт., ср., чт., пт.12:55-12:55
Чудин - Ганцевичисб.14:41-14:41
Чудин - Ганцевичи (ч-з Денисковичи)пн., вт., ср., чт.16:11-16:11
Солигорск - Ганцевичивременно отменён17:30-17:30
Добрая Лука - ГанцевичиNew Cell18:01-18:01
Ганцевичи - Чудин (ч-з Денисковичи)вт., ср., чт.20:56-20:56
Чудин - Ганцевичисб.21:16-21:16
Переволоки - Ганцевичивс.21:16-21:16
Переволоки - Ганцевичи (ч-з Денисковичи)пн., пт.21:29-21:29




Актуальное расписание автобусов по автостанции Ганцевичи:
Меню
Відэаканал GantsRegion
Уваход

Пошук
Катэгорыі раздзелу
Публікацыі [252]
Каталог файлаў [100]
Малая краязнаўчая энцыклапедыя [115]
Культура [194]
Адукацыя [37]
Спорт [1386]
Здарэнні [464]
Грамадства [467]
Эканоміка [36]
Транспарт [142]
Блог [6]
Падарожнічаем разам [18]
Каляндар
«  Красавік 2024  »
ПанАўтСерЧацПятСубНяд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Хто тут?
Анлайн усяго: 7
Гасцей: 7
Карыстальнікаў: 0

Статыстыка і партнёры
Яндекс цитирования Museum.by
Тэгi

Шаноўныя сябры!

Калі вы маеце нейкую інфармацыю пра гісторыю, культуру, этнаграфію Ганцаўшчыны і хацелі б яе змясціць у сеціве,
вы можаце звязацца з намі напісаўшы ў форму зваротнай сувязі.